piercing
na Zszywacz.pl0
2
0
karta dama z różą... co myślicie?
everdelayed nic ambitnego w sumie.
Demi306 Wolę tatuaże które coś znaczą dla osoby która je nosi. Chociaż może Dama z Różą na jakieś znaczen...
Polecamy
0
1
0
dobro i zło... co myślicie?
Inferno Takie troszkę dziecinny wzór i kolorki... Ja dobro i zło widzę w czarno czerwonych barwach. :)
6
2
1
piercing
.....
konto-usunięte Robi wrażenie, ale chyba bym się nie zdecydowała na taki tatuaż na stałe :D







