polsce
na Zszywacz.plPolecamy
2
4
1
polsce
widzał ktoś w polsce???
konto-usunięte Pychotka <3 Ja pamiętam już jako dziecko je jadłam bo mojej koleżanki ojciec pracował w Niemcz...
18MyChA18 przecież to było normalnie dostępne do kupienia w Polsce... może teraz jakoś już nie produkują, a...
kasiula1997 ooo... skąś mi się one przypominają ;)
3
1
1
i ja się pytam, dlaczego tego w Polsce nie ma? :D
jakjatouszylam ja jadłam kiedyś tort lodowy oreo... też importowałabym go do nas:)






