ppp
na Zszywacz.plPolecamy
1
6
1
nosilibyście ?
Klapouchy Amerykanie, Amerykanie... przestańcie się ich czepiać! Mówi się tylko, że są idiotami i grubasami...
kasiuniabe ale super!!!!!!
LadyInsomnia Ja bym nosiła i śmiała się z reakcji ludzi na ulicy xD
3
2
0
Czy tylko mi podobają się neonowe bluzki ? Koch...
sleepingwolf Ja też uwielbiam neonowe rzeczy <3
princeska12 nie tylko Tobie :D








