psy
na Zszywacz.plPolecamy
6
14
1
Hahaha to ja :) no i nasz cudny Luks. Który ost...
Lilieen " Bierz odpowiedzialność za to co oswoiłeś. "
3
3
1
Tak to Tyson nadal czeka w schronisku :( ale ju...
lily_mr słodziak, wszystkie słodziaki, aż mi się ryczeć chce jak widzę ich mordki, kochane maluchy!!!
Tygrrrysiczka piękny pies. strasznie przykre że nie ma domu




