robota
na Zszywacz.plPolecamy
7
4
0
moja robota, ładne?
Truskaweczka_22 Dla mnie bomba :)
AvelineS widzę delikatne niedociągnięcia, ale ogólnie ładnie ☺️
maybecat to moje pierwsze takie, jeszcze nie umiem tak ładnie malować zwykłych bez wzorków, a ta baza mi s...
37
14
21
Piękny tort śmietankowy z brzoskwiniami i prażo...
ann_mat Świetne! Uwielbiam takie torty a nie z tą okropną masą cukrowa.










