seriale
na Zszywacz.plPolecamy
2
1
0
Ktory sezon najlepszy ? I jaki jest twoj ulubio...
rose386 wszystkie sezony faje, chociaż ja najbardziej lubie 2-4. Christina
5
6
0
Ostatnia piosenka, kocham ten film! <3
konto-usunięte A po ang. "last song" :D
wisna77 KSIĄŻKA ZAWSZE JEST LEPSZA ! Ta też :))
6
3
2
prawda :D
4
7
0
WILK z Wall Street
paulina4591 rewelacyjny film
klaudzia_ai super film:) Leonardo DiCaprio powinien otrzymać za ta role Oscara!!
paulina4591 zgadzam sie:)













