siebie
na Zszywacz.plPolecamy
18
3
10
Propozycja na śniadanko ;) 1 szklanka kaszy jag...
ostatni_elf lepiej na mleku ;)
death256 o moje ulubione śniadanko tylko że na wodzie i z kefirem
pauli156 zrobilam na mleku, pychotka








