sing
na Zszywacz.pl7
3
2
WASZE OPINIE NA TEMAT BYCIA SINGIELKĄ..:) MILE ...
diq1 Facet - z nim źle, ale bez niego też nie dobrze :)
olni1234 powiem wam, że nie ma co szukać na siłę trzeba po prostu trafić na odpowiednią osobę ;)
mallllllutka Zgadzam sie.Faceci boja sie kobiet niezaleznych i inteligentnych kobiet.Nie warto zawracac sobie ...
Polecamy



