sponge
na Zszywacz.plPolecamy
3
9
1
W innym kolorze tez jest super
lawi88 napewno zamowie
agula_dawid21 http://allegro.pl/bluzakwiatyhit2015printfloral-s-m-l-spandzbob-i5190528419.html
agula_dawid21 zapraszam na obniżkę
0
2
1
sponge
super bluza, wszystko dostępne od ręki, zaprasz...
agula_dawid21 http://allegro.pl/bluzakwiatyhit2015printfloral-s-m-l-spandzbob-i5190527917.html
agula_dawid21 http://allegro.pl/bluzakwiatyhit2015printfloral-s-m-l-spandzbob-i5190527917.html
0
2
0
Są już u was bociany?? U mnie jeszcze nie ma :(
gindziolotka U mnie również jeszcze nie ma bocianów,ale to kwestia czasu.
MeryLu29 Wczoraj widziałam 4 bociany na łące.





