sponge
na Zszywacz.plPolecamy
6
4
2
to jaki/a jesteś?
paulcia21 Październik xd no no same o mnie :) tylko ze ladni no nie wiem nie wiem xd
czarna8912 lipiec wysocy???? hmm.... mam 155cm faktycznie wysoka jestem :-D
Domi666 Marzec... u mni się zgadza- niska jesrem trochę wredna zabawna...
16
3
2
kolejne cudeńka ;))
agacia1111 ładne
werri szpony! ale kolor ładny...:)
keepstyle a mi będą wmawiać,że mam ługie paznokcie a jak się z tymi porówna... ;oo masakra ale kolor ładny ;)
17
3
9
piękniaszny;)
konto-usunięte ojoj <3
Kurczaczek12Fun słodki, rzeczywiście wygląda jak szpic i husky w jednym, a uwierzcie mam dużą wiedzę o psach :)
shee słodziak <3









