strata
na Zszywacz.plPolecamy
0
4
0
Korzystasz z Wi-Fi i Sieć działa ostatnio troch...
rena242 sprobuj traceroutem, albo kup router i zaszyfruj sobie siec
rena242 kiedys robiliśmy test z laptopa ściągalismy siec od sasiada ,i sie dalo ,tak jak mówie trzeba wi...
Slomka1986 trzeba założyć hasło na sieć i dodatkowo filtrowanie po mac adresie.






