strefa
na Zszywacz.plPolecamy
3
3
1
Za oknem prawie 0 stopni i deszcz, a ja tu mam ...
patiskat farciara ;)
ZszywkaPL Cieszymy się bardzo, że podnieśliśmy Twój humor :) Podziel się z nami, jakie są Twoje pierwsze wr...


