styll
na Zszywacz.plPolecamy
43
2
30
całkiem, całkiem :) a Wam jak się podoba?
wrotka do niskich osób pasowałoby to?
magdula2001 no nie wiem :) wydaje mi się, że pasuje to do wysokiej - szczupłej i niskiej - szczupłej ;)



