taa
na Zszywacz.plPolecamy
9
4
0
taak ;)
agad0807 guilaume musso - 7 lat pozniej , wroce po ciebie , potem i inne
cysia9915 Dan Brown - Anioły i Demony, Kod Leonarda da Vinci, Zaginiony symbol, Inferno *.*
msunfabulous Akademia Mroku- Gabriella Poole, Dziewczyna z pociągu- Paula Hawkins ;)
6
1
0
taaaak... czuję się całkowicie w porządku... ty...
teddypenguin niech seba udzieli pierwszej pomocy. w końcu on spowodował wypadek
4
2
1
New baby: * ! Taaak!
konto-usunięte Mam te różowe cudeńka *_* kupiłam w housie chyba są mega wygodne *_*
11
3
1
Taaaaki śpioszek jestem :D
Isia1994 Sama słodycz ;)
Chocolate_Cupcake Jeżeli ktoś mieszka w okolicachDębicy i jest z
Chocolate_Cupcake zainteresowany wzięciem szczeniaczka, niech pisze










