taa
na Zszywacz.pl2
4
0
taaaki sylwester będzie :D
kasiuniabe jaki zezik <3<3
Soninka świetna jest :-) i jeszcze moja imienniczka xD
Polecamy
5
1
1
Koc już zrobiłam. Teraz kolej na sweterek. Taaa...
zmorka Ona nie wygląda na zbytnio szczęśliwą w tym swetrze...






