tea
na Zszywacz.plPolecamy
6
4
0
Co sądzicie?
monika11 bardzo ladnie :) i jakie szczuple palce!
camillaka483 Kolory dobrane niemal idealnie :D zapraszam na mojego bloga, nowy post odnośnie stylizacji pazno...
14
1
13
Lampion ze słoika. Zrób to sam/a ;)
modystka Ja mam całe słoiczki owinięte sznurkiem. jak się w środku pali świeczka daje śliczna poswiate :)
3
9
0
Takiego pana to by chyba każda chciała :3 Już 5...
adatje ja nie
basiek1980 ja też nie
Tycha77 Trening, napięcie mięśni ... :) Oczywiście podzielam wasze zdanie ;)







