ule
na Zszywacz.plPolecamy
66
1
17
Cudna *__*
ToiTamto Dokładnie takiej szukam. Może być w innych kolorach.
Wiecie, gdzie mogłabym znaleźć podobną? Naj...
15
3
3
Odważyłybyście się? ;>
babora ja mam komiksową ale inny krój :) często w niej chodze ;)
anita0910 raczej. nie ale mszę przyznać że jest piękna
konto-usunięte tak!
12
2
3
Coś pięknego ;>
GabiGams wzory mi się osobiście nie podobają ale świetny czarny... taki supi matowy ^^
daaaria1993 co to za kolor?










