ulubiency
na Zszywacz.plPolecamy
2
1
2
Bosko pachnie, genialnie nawilża! Kosmetyk-ideał.
wiii mój brat zużył mi całe zanim zdążyłam się zorientować - tak mu się ten zapach podobał ;)
0
1
1
łagodny doskonale nawilżający krem do twarzy!
paullll Twarz się po nim strasznie błyszczy. Tworzy taka tłusta warstwę





