witaj

na Zszywacz.pl
Obserwuj tag witaj

Polecamy

Roksankaa_

Roksankaa_

Elbląg

Obserwują 88

niczchin

niczchin

Kraków

Obserwują 5 373

Josei

Josei

Wałbrzych

Obserwują 18

palka1907

palka1907

Obserwują 404

19

5

Witajcie;) Kochane Kobitki, któraś z Was robiła...

Mady7
Mady7 ja robie najczęściej 10 kg po 60 razy czasem 40 z 15 kg albo 100 z 10 kg, efekty na zawołanie :D ...
Mady7
Mady7 liczę to ze sztanga wlacznie, moja jedna wazy 6 kg a druga 10, planuje dojsc do max 20 lub 25