witam
na Zszywacz.plPolecamy
1
8
0
witam drogie panie:) ostatnio na allegro widzia...
MaJe_CzKa222 Kiedyś też zamówiłam sukienkę na Allegro . Niska cena bo 30 zł plus przesyłka . Sukienka na zdjęc...
Dooorotka A czytałaś może opinie o sprzedającym?





