wpisy
na Zszywacz.plPolecamy
1
1
0
wpisy
Niedziela dzień wolny wiec czas na lekki trenin...
veronnika o codziennym.yreningu to pisz bloga raczej
34
15
12
Cala prawda :D
alternative A ja nie mam żadnych z powyższych objawów. Jedynie podbrzusze mnie boli.
olka471 mam tak samo, jak alternative :D także jestem do zniesienia :p
wisdom_in_chains ja się wkurwiam na cały świat przez całe życie.







