wpisy
na Zszywacz.plPolecamy
4
1
1
wpisy
....
ja_kasiek yyyy... z facetem się chyba nie mozna ozenic? za niego się wychodzi? ;] czy sie myle? ;] hahaha.
1
2
1
.....
madzialena32 ja mam M
PatusiaXD001 P- i tak przywykłam do tego że nikt mnie nie lubi, że jestem ludziom potrzebna tylko wtedy gdy in...



