wspaniale
na Zszywacz.plPolecamy
5
4
0
Zaczyna sie wspaniale <3
_slowiczek_ czytałam książkę,cudowna :')
karolkkaaa filmu nie ogladalam jeszcze , chce ksiazke przeczytac ;)
2
1
2
Zastanówmy się wszyscy. Za co kochamy życie? Co...
dona1232 Mamy dla kogo i życie jest wspaniałe.
42
3
10
Bardzo ładny i przystojny Znajomi ostatnio kupi...
konto-usunięte Śliczny, ale zapewne jak będzie starszy nie raz da w kość właściciela tak jak moja sunia. Taka rasa
konto-usunięte Hahah słodziaczek :3
siwasylwia250689 Piękny!!







