zip
na Zszywacz.plPolecamy
4
3
8
brosze
BeataAna ...no prosze :D
plonka_magdalena czym chwytacie te zamki? kupiłam 2 kleje i nie działają, a zszywać jest dosyć ciężko.
occhi wydaje mi się że powinien złapać klej na gorąco, tak widziałam na jakimś tutoralu

