2trustee2

2trustee2
Moje tablice obserwuje 35 osób Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Ochodze
czytalam gdzies ze nie mozna wpadac w monotomie cwiczen ( niby ze nie wolno wykonywac non stop tego samego bo bede male efekty) , co myslicie? Kto podejmie wyzwanie? Zapraszam na bloga :) ! jestem tolerancyjną osobą, ale tolerancja to szanowanie tego że ktoś jest inny, a nie udawanie że jest to normalne. dzisiaj prubuje sie wmówic że gender, homoseksualizm, feminizm to normalne sprawy. Ale czy na pewno???
Zauważcie że jeśli homoseksualiści wychodzą na ulice to wydarzenie jest opisywane pozytywnie, jesli jednak na ulicę wychodza ludzie którzy walczą o prawa dla rodzin czy tego typu sprawy to zajście naciągane jest pod homofobie, nietolerancję itp.
Drugim przykładem może być fakt iz jeśli człowiek czarny zaatakuje białego to jest to zwykly napad. Jeśli jednak biały napadnie na czarnego jest to rasizm, szowinizm itp. Pomyslmy nad tym Wiesz o tym? Prawda czy nie? Kupię sok i wypróbuję :)

0

17

...

0

11

:))

14

188

...

Felice
Felice zależy też czy chcesz żeby raz oplatała nadgarstek czy pare, ja zawsze wychodze z założenia że le...
doti15
doti15 Super bransoletka też już taką zrobiłam. Ładnie wygląda białe serduszko a czarne tło polecam :)

0

25

...

0

2

;]]

0

9

...

4

18

Najlepsza stylizacja z 17 kwietnia: szaro od: p...

konto-usunięte
konto-usunięte To samo pytanie dołączam;)
Motylek124
Motylek124 na takiej opalonej chudzince to świetnie ona wygląda :D piękna bluzeczka !
jagodka1006
jagodka1006 Śliczna bluzka !