9
5
3
Najlepsze oświadczyny na świecie ! ♥
mala_miEver Ja teeeż :D
Agga21 Heh jak oglałam to z 10 raz i ryczałam .. :P
andruszka oglądałam wiele razy i za każdym sie poryczałam! świetne! <3
13
2
3
Kochani! Film " Zostań, jeśli kochasz &quo...
Agga21 Wczoraj oglądałam. <3 boski <3 Polecam :)
elamalec11 Poryczałam się jak głupia <3 piękny film :) <3




