Inspiracje z Rysowanie

Tablicę obserwuje 62 osoby
Tablica zawiera 17 zszywek
Angee
Moje tablice obserwuje 2478 osób
Moje tablice obserwuje 2478 osób
Tę tablicę obserwuje 62 osoby
Tablica zawiera 17 zszywek

0

138

Usta

2

47

Dziewczyna

gwendolyn
gwendolyn narysowałam takie, tylko dodałam kilka kolczyków; jeden w nosie w wardze i w brwi
lily93
lily93 o.O

9

179

Rysunek

olcia13366
olcia13366 piękne..
zuzolek_omg
zuzolek_omg podobną do mnie HAHAHA :)
milenka124
milenka124 ja to narysowałam

6

88

niezły szkic

konto-usunięte
konto-usunięte Anoreksja nie zawsze zaczyna sie od diety
vanilia_
vanilia_ cudowny rysunek

6

122

Dziewczyna i motyle

nieszka96
nieszka96 śliczne:)
GamerGirl
GamerGirl Prawdę powiedziawszy, wygląda trochę upiornie... Co nie zmienia faktu, że art wyjątkowo udany ;]

4

100

Hanna Muller

magda115554
magda115554 brawa dla autora lub autorki :D
polqify
polqify a jaki może być sposób na rysowanie portretu? :PP przerys zapewne ze zdjęcia czy coś w ten deseń....
polqify
polqify ( jeszcze jedno 'zapewne' mogłam dopisać do komentarza wyżej w ogóle... )

2

111

rys3

PatrycjaZieliska
PatrycjaZieliska To wygląda jak zdjęcie a nie jak rysunek:D W oczach widać osobowość :D
lela45
lela45 i o to chodzi w oczach kryje sie cale piekno

5

363

róża

emcia0504
emcia0504 fajne
LUXURY
LUXURY bardzo ładne
vivio
vivio Jak widzę ten szkic to żałuję, że pasja rysowania w szkole została zaprzestana. Dzisiaj mógłbym b...

17

587

odciski

ula666devil
ula666devil czarne pudełeczko to tusz taki najzwyklejszy do pieczątek :) Domyć rączki nie bedzie to bułka z m...
Angixia
Angixia Wspaniały pomysł...

19

417

oczęta kocięta ;p

Natalina112
Natalina112 Ta, a teraz narysuj takie drugie :)
Kalsey
Kalsey efekt końcowy niezły
Kalsey
Kalsey narysowałam przed chwilą takie coś i......można powiedziec że skoro mam 11 lat to wyszło super

13

511

usta <3

DJ_MALIK
DJ_MALIK ja tez mam z ustami najwielszy problem, ale cos taam wychodzi :)
Charliee
Charliee Dla mnie nosy to duży kłopot :C
Patryszja133
Patryszja133 Megaaa ;p Super te usta ^.^