149
34
21
kolejne moje dzieło. :))
_zakrecona_Angie_ Niesamowity rysunek! Podziwiam cierpliwość i talent :)
39
3
9
młodzieżowy look
25
4
3
kto by chciał ? :D
devil1994 Z takim widokiem za oknem starczy mi prysznic.
konto-usunięte ja chcę i wannę i widok
338
19
81
....Johnny
maupka1946 świetne!! ja też go rysowałam ale ołówkiem ;-)
keepcalmandsmile Nie do skopiowania <3
106
5
110
zrób to sam łapacz snów
afrodyta13 olina200 -kółko to może być od bronzoletki np.
olina220 Dzięki ^^
Emilson100 to nie jest łapacz snów tylko zaklinacz snów ;)
52
5
23
Muzyczna szkoła w Chinach
68
5
24
















