Gusiaaaa

Gusiaaaa
Moje tablice obserwuje 4 osoby Znajdź mnie Ostatnio dodane zszywki
Obserwuj
 Wólka Biska
zastanawiam się nad kolorem z schwarzkopf pralina lub ombre.
Jakie ładniejsze? :) *.*