183
21
235
loki
ola1575 "Jesienny liść" jest z firmy Joanna.lecz jest ciut ciemniejszy,lepeij wybierzodcien le...
BananaGirl Mnie po przeczesaniu i próbie ułożenia loczków wyszedł efekt ''baranka''
179
3
259
.Warkoczyk
187
10
315
warkocz
emilcia506 zrobiłam jest super<33333
izaw10 tez robiłam ale na kręconych gorzej wygląda
wiwcia75 wow!❤łatwe i efektowne!
333
32
477
Fale
Darciaaa ja niestety mam za twarde włosy na takie fale. :/
glooodzio ja stosuje patent z prostownica efekt ten sam a jednak na moich włosach trzyma dłużej :D
katarzyna_97 Na moich włosach to nie działa ; /







