427
3
210
...
teczowapani jak w sephora:)
ootheer moj chłopak tez tam ma, ale pasy sa ciemno szare. Super to wyglada
489
28
245
black and white by me
zjawkaa_01 Pięknie! <3
ania_2512 ikea prawda? bardzo ladne :)
MalaSlodka Nie do końca mój styl, ale nawet ładnie:). Też mi się marzy takie futerko.





