Więcej zszywek z tablicy

my style

Podoba Wam się słynna tenni...
gdzieee??? *,*
♥♥♥
coś na jesienne dni..:)
wiecie gdzie moge taki kupi...
chcę takie spodenki <3 g...
creepersy *.*