Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Spódnica + buty ♥
,,,
...
,,,
,,,
Idealny strój ♥
:))
taka skromna, a taka ładna ;)
...
...
...
...
...
do pracy, do szkoły i na co...
...
me gusta :)
banalne połączenie- niebana...
prostota i elegancja :)tak ...
ajj :) me gusta, bardzo bar...
...
uroczo *.*
Zwiena, piękna spódnica
Nosiła bym .. <33 .. ;]
Mgiełka
Cudowna
zestaw 16
luisia

luisia

Dodane 14.09 o 17:26
Obserwuj
,,,

,,,

Zgłoś naruszenie

lula872

przepiękny outfit

 |  14.09 o 12:05  

ziuta019

taki sweterek był w pepco kiedyś

 |  14.09 o 10:46  

Lo_oczek

zgadzam sie z toba w 100 %. sweterek jest swietny..

 |  14.09 o 10:19  

gwiazdor

Wygląda to fajnie. Byłoby super, gdyby to coś co wystaje spod bluzeczki było trochę dłuższe.

4  |  1 14.09 o 10:02  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: