Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

tęczowe ciacho
,,,
wazoniki
Potrzebne materiały:

słoik...
diy, wide, buttons, bracelet
motyle
................
Napełnij balony wodą, dodaj...
Pomysł na dyskotekową kule.
a można!
Donna
ołł
koszulka2
...
;;;
Interesujący stolik, a zara...
:))
paznokcie ;)
manukure na Halloween
kosmicznie
kropeczky
kolorowe pazurki
pazurki
pawie oczka
pazurki
Fajne
kasi_a

kasi_a od Gogunia

Dodane 14.09 o 19:57
Przypięte z ,,,
Obserwuj
,,,

,,,

Zgłoś naruszenie

8868

Można włożyć tam lampki na baterie

 |  20.11 o 13:43  

marlenkaem323

Twk z tylu jest dziura. Kolezanka to kiedys zrobila i potopila kable bo zarowki sie grzaly. Wiec uważajcie z tym. Ale wyglada super :)

1  |  28.09 o 9:18  

Sequin

W butelce jest pewnie dziura gdzieś z tyłu.

 |  14.09 o 9:53  

alusx

ładnie wygląda ale nie wiem jak to zrobić, bo gdzie jest to podłączone do prądu?:o

 |  1 13.09 o 9:09  

andzelika113

Jak to zrobilas?:o

 |  10.09 o 19:22  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: