Więcej zszywek z tablicy

Pomysły.

Kostki lodu :)
///▲\\\
szafa/pulka ze strarej drabiny
I problem ze stanikami rozw...
Miła niespodzianka dla ukoc...
: D
świetna sesja zdjęciowa;)
czas na wykorzystanie palet...
Prezent dla rodziców
cudo z palet
dla zaoszczędzenia miejsca
...
wygląda świetnie :D rewelac...
kokardka
,,,
kolorowe świeczki
...
PIERNICZKI. Przepis po klik...
,,,
świeczniki moja mania :D
piękny pomysł.
pomysł na słoiki
Pomysł na pustą ściane ;)
...
Poduszka zrobiona za pomocą...
...
Siselek

Siselek od KasiaMak

Dodane 30.12 o 7:19
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

martinaaa_2002

fajny pomysł

 |  7.03 o 8:42  

OliwkaOli

<3

 |  20.01 o 10:16  

brykus7

Ale tutaj nie chodzi o to, żeby było smaczniejsze, ale żeby ładnie wyglądało, na tym polega sztuka kulinarna, nawet jeśli chodzi tylko o cytrynę. ;)

 |  19.01 o 1:30  

Szabelka12

Bardzo fajne i pomysłowe! :)

1  |  1.01 o 13:34  

WerbenaI

pomysłowe : :) przyda się dziś na imprezę

 |  31.12 o 11:36  

jowiszkk52

Myślę ze mozna zwykłym nożykiem ale wiecej roboty za tym idzie ;)

2  |  30.12 o 13:29  

FranticMadwoman

a zwykłą obieraczką nie idzie? :)

 |  29.12 o 15:11  

KasiaMak

Myślę, że da się to innym nożykiem zrobić,.

 |  29.12 o 13:25  

odebskie

tajne tylko mało osób ma taki nożyk

 |  29.12 o 12:10   Pokaż odpowiedzi

FranticMadwoman

Nie wiem jakim żalem cytryna wtedy będzie smaczniejsza, albo lód gdy ma papierek. A jestem pewna że ziemniak na surowo pod każdą postacią jest be, a metal faktycznie zabiera witaminy, ale makaron ich nie posiada. Ale dzięki:D

5  |  1 28.12 o 18:23   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: