...:)
Polubili:
ka_amilka
loovehim
goosebery23
KlaudiaS
FransMaks
diva8132
Izus9
rauralala
truskafffka_
ingrid97
oraz 5 innych użytkowników
FransMaks
mam tylko malinową <3
iwona453
ladnie wyglsda.. tylko. nie radze nosic w torebce bo jak otworzysz bedzie 'rozlany majonez'
gosia1228
tez mam fajny zapachu tylko aplikacja taka sb
kEve
ja mam zawsze spierzchnięte usta a pomadki nie pomagają, czy to pomoże?
lukex
ale ladnie wyglada *o*
karolcia99113
uwielbiam
Mikka112
Gdzie mogę takie dostać i ile mniej-więcej kosztuje?
kacperek
Ja też używam do ciała, wiśniowa extra. Polecam warto.
ka_amilka
uzywam maselko do ciala:D to tez musze miec !
Użytkownicy także przypinają:




























Zaloguj się, aby dodać komentarz.