Więcej zszywek z tablicy

Pomysły

....
Fajne :D
kalie
butelki :]
Z drewna
piękne kwiaty
...
/?/
pudełko
DIY Bransoletka
jak przerobić starą torebkę
NIE MASZ GDZIE TRZYMAĆ SWOJ...
maseczka cytrynowa
...
Stary sweter
lawendowo
swiece
roza serce
...
pomysl na preznet na narodz...
ktoś wie skąd wziąć taką fa...
Zrób samodzielnie koronkową...
...
dywan ze szmatek
i kto by pomyslal
z serii pudełko po jajach
annaplanna

annaplanna od MalinowaXMamba

Dodane 11.10 o 9:20
Przypięte z ...
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

MalinowaXMamba

Albo zapalniczka przypalic na koncu i po sprawie ;)

1  |  26.11 o 14:16  

natilozowska

Albo klej, można kupić taki, który po wyschnięciu jest przezroczysty, bodajże wikol.

 |  21.11 o 13:34  

madi9011

dziś będe próbować :D

 |  16.02 o 8:52  

MalinowaXMamba

Mi też się wydaje, że to jest lakier do paznokci na końcu ;p

 |  29.01 o 16:12  

Ramona

akurat muszę sobie 'odnowić' ramiączka od torebki :) Super! :D

 |  27.10 o 16:33  

pia25

Super pomysł.

 |  18.10 o 18:34  

Zaza21

normalny lakier...tak mi sie wydaje ;P

 |  13.10 o 14:37  

konto-usunięte

co to za pędzelek na końcu?

 |  12.10 o 16:00  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: