Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Estilo_Boutique na allegro ...
Piękny zestaw!!!:3
jakie kolie/wisorki/naszyjn...
...
Też chce taką z moja BF :D
...
Lubicie koronkową stylizacj...
na świecąco :D
Przepiękna sukienka <3
***