Więcej zszywek z tablicy

Fotografie

...
...
...
*0*
*0*
***
:))
:33
Kto był w tym roku? ♡♥♡♥
nie patrz na wygląd spójrz ...
pożegnania
:))
Chrzanić to co się nie udał...
tylko tam dziewczyny czują ...
każdy jest inny.. wiec nie ...
latoooo :3
marzeeee
SlodkaWisnia

SlodkaWisnia

Dodane 8.03 o 17:48
Obserwuj
*0*

*0*

Polubili: innadziwna maatdaja
Zgłoś naruszenie

JustBeFit199007

A ja dostałam orchidee ciemno różową:D taka tradycja co roku , na dzień kobiet i na urodzinki :) już troche ich się nazbierało na parapetach:D

1  |  8.03 o 22:21  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: