:))
Polubili:
ka5sia
Eucliwood_Hellscythe
fifty_shades
MylifeMyway
kamilciagg
BlackRose95
Madlene_
bLoNdYnA95
olciaa0015
Hawana242
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















RedLaguna
Kobietki zachęcam do aktywności! Bieganie, siłownia,basen, rolki, rower!!! Działamy, działamy! Wiosną ćwiczymy bo to kochamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RedLaguna
Ja po 6 km biegania i 40 min. na orbitreku :) ufff
RedLaguna
Która z Was dzisiaj ćwiczy ze mną???? Wbijajcie później swoje wyniki!