:))
Polubili:
sandzix1
bLoNdYnA95
MylifeMyway
Eucliwood_Hellscythe
Hawana242
Madlene_
ka5sia
Mela28
BlackRose95
kamilciagg
oraz 2 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:
















RedLaguna
Kobietki zachęcam do aktywności! Bieganie, siłownia,basen, rolki, rower!!! Działamy, działamy! Wiosną ćwiczymy bo to kochamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
RedLaguna
Ja po 6 km biegania i 40 min. na orbitreku :) ufff
RedLaguna
Która z Was dzisiaj ćwiczy ze mną???? Wbijajcie później swoje wyniki!