Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

...
...
najlepesze
boskoo od BiankaLopez z 17 ...
biały sweterek od paulinakr...
mmmmm
halasek21

halasek21 od KiaKaha

Dodane 18.04 o 18:20
Przypięte z ...
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

tofik045

czarny jest teraz w kolekcji h&m,mam go i jest mega wygodny <3

 |  3.04 o 14:56  

Lunalibrum

Śliczne. :3

 |  30.03 o 15:47  

engel90

też chcę!

 |  30.03 o 14:09  

patrycha929

gdzie kupic

 |  30.03 o 12:55   Pokaż odpowiedzi

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: