Więcej zszywek z tablicy

OOTD GIRL

na lato
cudowna!
wspaniale od BiankaLopez z ...
mmm
...
cudowna <3
...
...
pomysłowe
Ogrodniczy ? Co myślicie ? ...
Kurtka <3
...
...
...
...
Który zestaw najlepszy ? :D
...
#sportowaelegancja #converse
:))
znajdę taki w Polsce?
Studniówka :D
...
ale ładnie :)
Kocham długie kozaki!!! 
Zo...
mmm..
Wiecie, gdzie teraz taką zn...
anulka363

anulka363 od jagna_

Dodane 31.08 o 12:05
Przypięte z ...
Obserwuj

...

Zgłoś naruszenie

MasAltoQueElSol

Widziałam tą kamizelkę w galerii. Jest ładna ale za długa ;/

 |  30.08 o 12:44  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: