Więcej zszywek z tablicy

Maleństwa

Mała księżniczka :)
...
jaki słodki, mały rekinek &...
soo cute
...
Jeszcze trochę i będę dotyk...
*_*
<3..
.p.
słodka <3
...
...
< 3
<3
NASZ NOWY DOM - NAJWAŻNIEJS...