...
Polubili:
MonikaDyba
Lola154
anulka1996
Atagis
_JustMe_
decor
elomakrelo
magdalena_12151
Ed_Sweet
alutka1996
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



Kira91
Takie typowe myślenie gimnazjalisty. Zresztą po gimnazjum nikt nikogo już nie zmusza i człowiek sam decyduje czy chce się dalej uczyć. Może i imprezować, ale daleko na tym nie zajdzie.
Weronikaa112
Jesteśmy zmuszeni ;d <3>