...
Polubili:
sandra2345
decor
KattyVixxKittyVika
magdalena_12151
dwazerotrzy
ola0804
anulka1996
MonikaDyba
elomakrelo
Paka98
oraz 19 innych użytkowników
Użytkownicy także przypinają:



Kira91
Takie typowe myślenie gimnazjalisty. Zresztą po gimnazjum nikt nikogo już nie zmusza i człowiek sam decyduje czy chce się dalej uczyć. Może i imprezować, ale daleko na tym nie zajdzie.
Weronikaa112
Jesteśmy zmuszeni ;d <3>