Więcej zszywek z tablicy

Ulubione

Mam. Wyślę chętnym :D
Posiadam wersję PDF. W kome...
pdf
AUCKLAND - srebrny pierścio...
...
andraa

andraa od SoteriaX

Dodane 5.01 o 15:26
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

Vampir120

:D

 |  6.01 o 19:17  

Aria235

jestem dziwna ale od czasu do czasu czyli co najmniej 4 razy w tygodniu wychodzę na balkon aby pooglądać gwiazdy. Ale najlepsze jest to że robię to aby zrozumieć istnienie świata i tak jak śpiewa Myslovitz "Chciałbym umrzeć z miłości " to ja dodam pod gwiazdami. ale życie jest krótkie i nie masz pojęcia kiedy zejdziesz z tego świata a ja chcę zapamiętać najświeższy widok gwiazd

9  |  5.01 o 23:03  

Thing

na żywo musi wyglądać jeszcze bardziej magicznie

1  |  3.01 o 23:17  

marakesz4

widok kojarzy mi sie z dobra książka która przenosi w inny świat :)

3  |  1.01 o 2:27  

izabellap89

cudo !!!

1  |  30.12 o 19:42  

wolfblood

droga przez wymarzony świat :)

1  |  30.12 o 13:38  

Sasza12321

ohh przepięknie :))

 |  29.12 o 22:04  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: