Więcej zszywek z tablicy

Życie

...
...
...
"Nie narzekaj na mamę,...
...
...
...
...
Sama prawda :)
...
...
:(((
;_;
...
Żyjmy :)
...
ale dlaczego?
nowe zycie
...
ludzie
życie życiem