Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Mała czarna najlepsza :)
sOwA OwA
sukienka firmy ASOS
...
_.=
nosiłabym
,,,
zestaw jesienny
...
...
66366
...
.brigida.
...
niezłe
Buty w zeberke
...
...
....
...
...
Świetny:)
Wieczorowo .
Płaszczyk :)
;-)
świetna..
isabele1

isabele1 od IzabelaStankowska

Dodane 30.11 o 22:23
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

violam

super zestaw, ale jak bys mi podpowiedziała gdzie mozna kupić byłoby super:)

 |  10.12 o 14:46  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: