Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

^•^
:))
Uwielbiam ten kolor *.*
Mi osobiście podoba się tak...
Kocham takie buty !
Śliczne
Dokładnie!
Outfit goals
<3!
torebki
cudowny zestaw !! :D
***
,..
Heh *-*
Czytając te książki miałam ...
Mega proste i mega pyszne! ...
Podejmuje, kto ze mną ?? ^.*
Aww marzenie *_*
oczy . . .
...
.... dokładnie
nie logiczne ? :)
Paeulinee

Paeulinee od Haruka11

Dodane 30.09 o 17:01
Przypięte z :))
Obserwuj
:))

:))

Zgłoś naruszenie

Sylwia_1983

jest piękny. Gdzie można taki kupić?

 |  8.10 o 13:45  

karolajjn5

piękny!!! <3 gdzie można taki dostać?

 |  5.10 o 23:32  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają:

1

0

[Tags] Drożdżowe zajączki na Wielkanoc w tym w ...

fotoamator
fotoamator Pięknie wyglądają i pewnie są smaczne.

1

2

...

moniaagruu
moniaagruu Ten komplecik wygląda super <3 Polecam spódnice i marynarki ze strony https://cosmosmoda.pl/, ...

1

3

...

azytja
azytja wygląda jak kwiat , przepięknie

0

13

...

3

6

...

konto-usunięte
konto-usunięte Taki komplecik dla lalki barbie
JurekKowalski
JurekKowalski A czemu tak bo jest różowy kolor? To absurd żeby tak stereotypowo podchodzić do tematu kolorow