Więcej zszywek z tablicy

Mój styl

Zimowe paznokcie <3

Kli...
...
♡♡♡
...
oooo <3
...
....
...
...
...
...
Piękna...
♥♥♥
...
<><
płaszcz bomba <3
Które najładniejsze ? ;*
☺☺☺
***
PO WIĘCEJ ZAPRASZAM NA BLOG...
mała beżowa. na lato
...
I want those *o*
jak wam się podoba taki zes...
:-D
...
bisbas_

bisbas_

Dodane 22.12 o 14:34
Obserwuj
♡♡♡

♡♡♡

Zgłoś naruszenie

Paulka

skąd pierścionki????????

 |  26.12 o 17:35  

Fashionistka022

świetny lakier !

 |  22.12 o 10:16  

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: