Więcej zszywek z tablicy

:) i :(

DENTOKLINIKA na wesoło o de...
...
Moim jedynym ukojeniem jest...
Tak bardzo za Tobą tęsknię....
:'(
dwie siostry
...
.....
...
nie łatwe czuwanie .
czasami to nie jest takie ł...
...
Na tym polega miłość..
100% prawda....
potrzebuje
:((
...
...
Dokładnie..
heh :D
Prawdziwe :')
Czuje się
Smutek
....
:)..
....
KamilaSasin

KamilaSasin od loolcia

Dodane 2.09 o 4:40
Przypięte z ...
Obserwuj
...

...

Zgłoś naruszenie

, aby dodać komentarz.

Użytkownicy także przypinają: